Sloga Zmartforce protiv Jugovića u 4.kolu

Kategorija: Sport Objavljeno četvrtak, 12 oktobar 2017 Autor Urednik

Rukometaši Sloge Zmartforce ugostiće ekipu Jugovića. Meč se odigrava u sportskoh hali u Požegi u subotu od 19 časova. Analizirajući utakmicu u Beogradu, trener Sloge, Nenad Kraljevski je rekao da „je utakmica bila neizvesna do kraja“, kao i da „nije iskorišćena prednost iz prvog poluvremena koje je Sloga igrala jako kvalitetno, i imala prednost“, te „da nisu uspeli da naprave dobru realizaciju i selekciju šuteva sa pozicije od šest metara“.

Opširnije: Sloga Zmartforce protiv Jugovića u 4.kolu

Poraz RK Sloge Zmartforce od Obilića

Kategorija: Sport Objavljeno nedelja, 08 oktobar 2017 Autor Urednik

Rukometaši Sloge Zmartforce poraženi su od Obilića rezultatom 25:21 na poluvremenu 11:13. Sloga Zmartforce tokom čitavog meča igrala je egal sa Obilićem, ali je pri kraju meča poklekla i izgubila sa četiri gola razlike. Ovo je prvi poraz RK Sloge Zmartforce ove sezone posle dve vezane pobede, prvu protiv Šamot-a 65 rezultatom 30:24, a drugu protiv Spartak Vojput 24:21. Kod domaćina najuspešniji je bio Milan Ćorović sa 6 golova, dok kod Sloge Zmartforce Aleksandar Stojanović i Dušan Medić po četiri gola. Narednog vikenda u goste nam dolazi ekipa Jugovića.

Opštinska liga 6.kolo, derbi u Glumču

Kategorija: Sport Objavljeno subota, 07 oktobar 2017 Autor Urednik

Ovog vikenda odigraće se opštinska fudbalska liga gde se sastaju od 12 časova Trešnjica - Borac, Glumač - Avijatičar (13h), od 15:30 časova Plavi Tok - Sečica, Blagaja - Gorobilje, Bakionica - Duškovci